Závěsná kuchyňská lišta Wenko

Tento zlevněný výrobek Závěsná kuchyňská lišta Wenko s osvědčenou značkou Wenko jednoduše najdete tady a teď za výprodejovou cenu. Cena od 699 Kč. EAN: 4008838301869
Závěsná kuchyňská lišta Wenko
Značka: WENKO
699 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Bez kuchyňského náčiní se v kuchyni rozhodně neobejdeme. Abyste ho měli na očích a vždy po ruce bez nepořádku, od toho je tu závěsná kuchyňská lišta Wenko. Praktická lišta je opatřena 8 háčky, na které jen zavěsíte potřebné náčiní. Součástí balení je montážní sada včetně šroubů a hmoždinek. Lištu však můžete jednoduše připevnit i bez vrtání, s pomocí připevňovací sady Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, které najdete v naší nabídce.Materiál: prvotřídní ocel s práškovým nástřikem. Rozměry: 0,8 x 1,5 x 60 cm. Závěsná kuchyňská lišta WenkoČerné provedeníSnadné uspořádání kuchyňského náčinníPraktické řešení nedostatku místa8 háčků součástíSnadná montáž (součástí šroubky a hmoždinky)Alternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-LocPřipevňovací sady najdete v naší nabídce Závěsná kuchyňská lišta Wenko značky Wenko.

Závěsná kuchyňská lišta Wenko – snadná montáž (součástí šroubky a hmoždinky) – alternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, připevňovací sady naleznete v naší nabídce. ocel.