Nástěnný kuchyňský věšák Wenko

Exkluzivní kus Nástěnný kuchyňský věšák Wenko od top značky Wenko snadno můžete sehnat tady teď skutečně levně! Cena od 599 Kč. EAN: 4008838155868
Nástěnný kuchyňský věšák Wenko
Značka: WENKO
599 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Kuchyňské náčiní je v kuchyni nejvíce používané a je důležité mít ho při ruce. Nástěnný kuchyňský věšák Wenko opatřený 5 háčky je ideální k zavěšení naběračky, metličky, obracečky a jiných kuchyňských pomocníků. Součástí balení je montážní sada včetně šroubů a hmoždinek. Držák však můžete jednoduše připevnit i bez vrtání, s pomocí připevňovací sady Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, které najdete v naší nabídce.Materiál: vysoce leštěný chromovaný kov. Rozměry: 3 x 6,5 x 40 cm.Nástěnný kuchyňský věšák WenkoPraktické nástěnné provedeníVysoce leštěný chromSnadná montáž (součástí balení šroubky a hmoždinkyAlternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-LocPřipevňovací sady naleznete v naší nabídce Nástěnný kuchyňský věšák Wenko značky Wenko.

Nástěnný kuchyňský věšák Wenko – snadná montáž (součástí balení jsou šroubky a hmoždinky) – alternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, připevňovací sady naleznete v naší nabídce. chromovaný kov.