Květináč na pěstování rajčat 29,5 cm

Květináč na pěstování rajčat 29,5 cm je velký pomocník tam, kde chybí zahrada. Velmi jednoduše můžete rajčata pěstovat na... více informací »
Květináč na pěstování rajčat 29
Značka: Prosperplast
249 Kč
Ověřit dostupnost
Květináč na pěstování rajčat 29,5 cm je velký pomocník tam, kde chybí zahrada. Velmi jednoduše můžete rajčata pěstovat na...

Květináč na pěstování rajčat 29,5 cm je velký pomocník tam, kde chybí zahrada. Velmi jednoduše můžete rajčata pěstovat na balkóně nebo terase. Květináč je mrazuvzdorný a odolný povětrnostním podmínkám. Sada obsahuje 4 kroužky, které udržují rostlinu ve směru růstu.Materiál: kvalitní plast. Hmotnost: 694 g.Rozměry:Průměr květináče 29,5 cmVýška květináče 23,6 cmCelková výška 115,2 cmObjem květináče 12 l Květináč na pěstování rajčatPrůměr 29,5 cmSnadné pěstováníPro vnitřní i venkovní použitíMrazuvzdorný plastObjem 12 lPodpora rostliny  Květináč na pěstování rajčat 29,5 cm značky Prosperplast.

Květináč na pěstování rajčat 29,5 cm – pro pěstování na balkónech a terasách, mrazuvzdorný plast odolný vůči povětrnostním podmínkám – . plast.

Výjimečný produkt Květináč na pěstování rajčat 29,5 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Prosperplast snadno získáte tady a teď za výhodnou cenu! Momentálně k dispozici za 249 Kč.