Fox & Fern Thorn, květináč, se stojanem, styl 50. let, 2 velikosti

Dopřejte svým rostlinám nadčasově moderní domov:  květináč se stojanem Thorn od společnosti Fox & Fern by blumfeldt bude... více informací »
Fox & Fern Thorn
Značka: Fox & Fern
799 Kč
Ověřit dostupnost
Dopřejte svým rostlinám nadčasově moderní domov:  květináč se stojanem Thorn od společnosti Fox & Fern by blumfeldt bude...

Dopřejte svým rostlinám nadčasově moderní domov:  květináč se stojanem Thorn od společnosti Fox & Fern by blumfeldt bude každou rostlinku šikovně prezentovat. Rafinované: stojan jednoduše otočte a určete výšku svých rostlin. To nejenže zkrášlí váš domov, ale zároveň to usnadní i zalévání.Stojan  je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vodě, jsou pevné a udržitelné. Díky inteligentnímu zástrčnému systému můžete svůj nový  stojan na květiny  rychle a jednoduše zastrčit, do květináče vložit rostliny a pozorovat, jak se vaši zelení kamarádi cítí dobře. Vhodný květináč  z keramiky je také součástí balení – můžete si zvolit z různých barev.Zkrášlete svůj domov a vystavte své rostliny v květináči se stojanem Thorn od společnosti Fox & Fern by blumfeldt.

Levný produkt Fox & Fern Thorn, květináč, se stojanem, styl 50. let, 2 velikosti od oblíbené značky Fox & Fern snadno naleznete právě nyní na našich stránkách se slevou! Cenově vychází na 799 Kč.