Vitrína lumo maxi, s led osvětlením, stříbrná

Polovysoká elegantní vitrína LUMO Maxi se dveřmi, bočnicemi a 8 variabilními policemi z čirého tvrzeného bezpečnostního skla.... více informací »
Vitrína lumo maxi
Značka: VCM
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Polovysoká elegantní vitrína LUMO Maxi se dveřmi, bočnicemi a 8 variabilními policemi z čirého tvrzeného bezpečnostního skla....

Polovysoká elegantní vitrína LUMO Maxi se dveřmi, bočnicemi a 8 variabilními policemi z čirého tvrzeného bezpečnostního skla. Rám i stabilní zadní stěna jsou vyrobeny z kvalitní repliky dřeva. K dispozici také ve variantě s LED osvětlením, díky kterému ještě více vyniknou vaše sbírky či dekorační předměty. Vitríny VCM mají mimořádně vysoký standard, který kromě trvalé a spolehlivé kvality zahrnuje také kompletní montážní materiál. Materiál: kvalitní imitace dřeva, tvrzené bezpečnostní sklo Rozměry: 118 x 59 x 18 cm Vitrína lumo maxi, s led osvětlením, stříbrná značky VCM.

Unikátní a oblíbený produkt Vitrína lumo maxi, s led osvětlením, stříbrná pocházející od značky VCM jednoduše naleznete momentálně za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci za 3 999 Kč.