Malone 0

Se zařízením "Beatamine" představuje Malone univerzální PA reproduktor, který je doporučen pro použití na karaoké akcích, v... více informací »
Malone 0
Značka: Malone
2 169 Kč
Ověřit dostupnost
Se zařízením "Beatamine" představuje Malone univerzální PA reproduktor, který je doporučen pro použití na karaoké akcích, v...

Se zařízením „Beatamine“ představuje Malone univerzální PA reproduktor, který je doporučen pro použití na karaoké akcích, v párty místnostech i v gastronomii. 20 cm (8 „) subwoofer věrně poslouží v různých prostředích: v přehrávání hudby v barech a hospodách, ale i na soukromých oslavách a karaoké akcích. Díky svému přitažlivému zevnějšku je pro místo použití nejen akustickým, ale i vizuálním přínosem: V jasně oranžové barvě působí jako sebevědomý vykřičník. Díky své neochvějné konstrukci a dvěma integrovaným držadlům z odolného plastu je PA-reproduktor od Malone vhodný nejen pro stacionární provoz, ale i pro přepravu. Max. výkon označuje nejvyšší výstupní výkon, který může dosáhnout zesilovač na krátkou dobu. Aby mohla být hudba přehrávána i při nejvyšších úrovních hlasitosti s plnou dynamikou, mají zesilovače a reproduktory vždy výkonovou rezervu. Ta umožní přehrávání krátkodobých impulsů (například basový buben při elektronické hudbě) bez poškození technických komponentů.

Kvalitní a oblíbený výrobek Malone 0 od značky s tradicí a dobrou pověstí Malone jednoduše můžete sehnat tady nyní za parádní cenu! Nabídky již od 2 169 Kč.