Malone PW-2110, 200 W, aktivní reproduktor, 25 cm (10 „)

Aktivní reproduktor Malone je ideální pro DJ, kapely a organizátory menších akcí.RMS výkon 200 W systému poskytuje tomuto... více informací »
Malone PW-2110
Značka: Malone
5 389 Kč
Ověřit dostupnost
Aktivní reproduktor Malone je ideální pro DJ, kapely a organizátory menších akcí.RMS výkon 200 W systému poskytuje tomuto...

Aktivní reproduktor Malone je ideální pro DJ, kapely a organizátory menších akcí.RMS výkon 200 W systému poskytuje tomuto 2pásmovému systému dostatečné rezervy i při ozvučování extrémně hlasitých akcí.Jemnou techniku zařízení chrání před nežádoucími vnějšími vlivy pevná ABS konstrukce, která je přizpůsobena i pro použití v exteriéru.Ta je vybavena praktickými úchyty na přenášení a standardním hnízdem na umístění na stojanu.Kromě toho je v konstrukci integrovaný úhlový stojan na monitorové použití.Na spolupráci s externími zařízeními má tento 2pásmový reproduktor porty pro připojení mikrofonů, liniové techniky a dalšího aktivního reproduktoru, resp. zesilovače.Při používání mikrofonů je na reproduktoru možné nastavovat hlasitost mikrofonů a pomocí 2pásmového ekvalizéru přizpůsobovat zvuk aktuálním podmínkám.

Hodně oblíbený produkt Malone PW-2110, 200 W, aktivní reproduktor, 25 cm (10 ") od společnosti s úžasnou pověstí Malone jednoduše získáte v aktuální nabídce extra výhodně. V akci za cenu 5 389 Kč.