Dámský skládací deštník Mini Fiber Paris Doppler

Tento diskontní produkt Dámský skládací deštník Mini Fiber Paris Doppler originál od značky Doppler jednoduše můžete najít právě zde se slevou! Akční cena od 509 Kč. EAN: 9003034143003
Dámský skládací deštník Mini Fiber Paris Doppler
Značka: Doppler
509 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Do nepřízně počasí je přímo dělaný. Mechanický dámský skládací deštník Mini Fiber Paris Doppler díky pevné a kvalitní konstrukci obstojí i ve větru. Při převrácení větrem totiž nedojde k jeho poškození a deštník se snadno vrátí do původní polohy. Rukojeť je barevně sladěná s potahem, na kterém je vyobrazená Eiffelova věž a Vítězný oblouk. Deštník má širokou střechu a složený se vejde pohodlně do kabelky. Polyesterový potah je odolný změnám vlhkosti i teplot a nesráží se.Průměr rozevřeného deštníku: 97 cm. Rozměr složeného: 25 cm. Hmotnost: 250 g. Materiál: sklolaminát, ocel, hliník, polyester. Dámský skládací deštník Mini Fiber ParisFrancouzský motivSkládací – ideální do kabelkyMechanický systémPoslední dva díly sklolaminátové – obstojí i ve větruBarevně ladící rukojeť s polyesterovým potahemŠiroká střechaPotah odolný změnám vlhkosti a teplot (nesráží se)  Dámský skládací deštník Mini Fiber Paris Doppler značky Doppler.

Dámský skládací deštník Mini Fiber Paris Doppler – odolný proti změnám teplot a vlhkosti, mechanický systém, poslední dva díly sklolaminátové – obstojí i ve větru – . ocel, hliník, sklolaminát, polyester.