Květináč na pěstování brambor

Květináč na pěstování brambor představuje snadnou bio úrodu i na terasách nebo balkónech. Květináč sestává z vnější a... více informací »
Květináč na pěstování brambor
Značka: Prosperplast
229 Kč
Ověřit dostupnost
Květináč na pěstování brambor představuje snadnou bio úrodu i na terasách nebo balkónech. Květináč sestává z vnější a...

Květináč na pěstování brambor představuje snadnou bio úrodu i na terasách nebo balkónech. Květináč sestává z vnější a vnitřní části. Je vyrobený z vysoce kvalitního plastu.Rozměry: – průměr 39,2 cm, výška 31,6 cm, objem 28 l, hmotnost 1251 g- průměr 29,5 cm, výška 23,6 cm, objem 12 l, hmotnost 940 g• Květináč na pěstování brambor• Průměr 39,2 cm nebo 29,5 cm• Ideální pro pěstování na balkóně nebo terase• Kvalitní plast Květináč na pěstování brambor značky Prosperplast.

Květináč na pěstování brambor – pro snadnou bio úrodu, pro pěstování na balkónech a terasách, odolný plast, vnější a vnitřní část – . plast.

Nový produkt Květináč na pěstování brambor od dodavatele zboží Prosperplast snadno můžete získat tady teď právě za super peníze. Ve skvělé akci za 229 Kč.