Kartáč na toaletu silikonový Wenko

Diskontní výrobek Kartáč na toaletu silikonový Wenko originál od značky Wenko jednoduše můžete získat právě nyní téměř zdarma. Právě lze objednat jen za 209 Kč. EAN: 4008838411438
Kartáč na toaletu silikonový Wenko
Značka: WENKO
209 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Kartáč na toaletu silikonový Wenko je vyrobený z vysoce kvalitních materiálů. Hlavice samotného kartáče je vyrobená ze silikonu. Díky nepřilnavému povrchu se na štětinách neusazují žádné nečistoty. Odolné a flexibilní štětiny jsou zárukou důkladného a spolehlivého čištění. Dvojitá koncovka zajistí perfektní vyčištění i pod hůře přístupným okrajem toalety. Hlavice je snadno vyměnitelná za náhradní (Wenko).Materiál: plast, silikon. Rozměry: 7,5 x 35 cm.  Kartáč na toaletu WenkoSilikonové štětinyNepřilnavý povrch štětinOdolná a flexibilníDvojitá koncovka pro hůře přístupná místaSpolehlivé a hygienické čištěníVyměnitelná hlavice Kartáč na toaletu silikonový Wenko značky Wenko.

Kartáč na toaletu silikonový Wenko – odolná a flexibilní, silikonové štětiny, nepřilnavý povrch štětin, dvojitá koncovka – vyměnitelná hlavice. silikon, plast.