Skládací piknikový nábytek

Skládací piknikový nábytek je přímo stvořený pro cestování. Díky nízké hmotnosti a snadnému rozložení je i velmi skladný.... více informací »
Skládací piknikový nábytek
Značka: Camp active
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Skládací piknikový nábytek je přímo stvořený pro cestování. Díky nízké hmotnosti a snadnému rozložení je i velmi skladný....

Skládací piknikový nábytek je přímo stvořený pro cestování. Díky nízké hmotnosti a snadnému rozložení je i velmi skladný. Přes to všechno je ale i velmi pohodlný. Ať už jedete pod stan nebo s obytným přívěsem, všude tuto soupravu využijete. Pětidílnou sadu tvoří velký campingový stůl o rozměrech 120 x 60 cm (maximální výšce 70 cm) a 4 stoličky, každá o rozměrech d. 33,5 x š. 27,5 x v. 35,5 cm. Rozměry složeného stolu: 60 x 60 x 6,5 cm. Uvnitř rámu stolu je úložný prostor pro stoličky. Výška stolu je nastavitelná na 55, 62 a 70 cm.
Maximální nosnost: stůl 50 kg, stolička 110 kg. Stůl se díky sponám a postranní rukojeti snadno přenáší. Stoličky jsou vybavené odolným sedákem z tkaniny ze syntetických vláken, které lze snadno otřít. Materiál: hliník, MDF, plast, syntetické vlákno Oxford 600D. Snadná údržba.
Piknikový nábytek
Ideální do auta
Skládací a stabilní
Stolek + 4 stoličky
Pro vnitřní i venkovní použití
Odolný
Nízká hmotnost
Nastavitelná výška stolu
Úspora místa
Rukojeť pro přenášení Skládací piknikový nábytek značky Camp active.

Skládací piknikový nábytek – odolný, skládací a stabilní – . hliník.

Tento neodolatelný produkt Skládací piknikový nábytek od výrobce se skvělou pověstí Camp active naleznete zrovna za parádní cenu! Nyní pořídíte za super cenu 1 199 Kč.
Další produkty od výrobce Camp active