Nástěnná lišta na nože Wenko

Výjimečný výrobek Nástěnná lišta na nože Wenko od výrobce Wenko můžete sehnat zde teď právě opravdu výhodně! Teď v akci 899 Kč. EAN: 4008838222058
Nástěnná lišta na nože Wenko
Značka: WENKO
899 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Magnetická nástěnná lišta na nože Wenko je šetrný způsob uložení nožů. Budete je mít jednoduše a bezpečně po ruce. Lišta je magnetická a je vybavená ochranou ostří proti ztupení. Součástí balení je montážní sada včetně šroubů a hmoždinek. Lištu však můžete jednoduše připevnit i bez vrtání, s pomocí připevňovací sady Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, které najdete v naší nabídce.Materiál: kvalitní nerezová ocel, bambus. Rozměry: 1,5 x 1,5 x 45,5 cm.  Nástěnná lišta na nože WenkoMagnetickáOchrana ostří proti ztupeníSnadná montáž pomocí přiložených šroubků a hmoždinekAlternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-LocAlternativní připevňovací sady naleznete v naší nabídce Nástěnná lišta na nože Wenko značky Wenko.

Nástěnná lišta na nože Wenko – ochrana ostří proti ztupení, Snadná montáž pomocí přiložených šroubků a hmoždinek – alternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, alternativní připevňovací sady naleznete v naší nabídce. nerez, bambus.