Nástěnný držák kuchyňských rolí Wenko

Tento oblíbený výrobek Nástěnný držák kuchyňských rolí Wenko s osvědčenou značkou Wenko získáte zde nyní skutečně levně. Nabídky již od 449 Kč. EAN: 4008838306321
Nástěnný držák kuchyňských rolí Wenko
Značka: WENKO
449 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Papírové utěrky, které v kuchyni potřebujeme často, si zaslouží svoje stálé místo. Nástěnný držák kuchyňských rolí Wenko zajistí, že utěrky budou vždy po ruce. Součástí balení je montážní sada včetně šroubů a hmoždinek. Držák však můžete jednoduše připevnit i bez vrtání, s pomocí připevňovací sady Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, které najdete v naší nabídce.Materiál: vysoce kvalitní plochá ocel s práškovým nástřikem. Rozměry: 7 x 1,5 x 30,5 cm.Nástěnný držák kuchyňských rolí WenkoPraktické provedení na zeďSnadná montáž (součástí balení jsou šroubky a hmoždinky)Alternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-LocPřipevňovací sady naleznete v naší nabídce Nástěnný držák kuchyňských rolí Wenko značky Wenko.

Nástěnný držák kuchyňských rolí Wenko – praktické provedení na zeď, snadná montáž (součástí balení jsou šroubky a hmoždinky) – alternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, připevňovací sady naleznete v naší nabídce. ocel.