Sada nožů Alpina

Sada nožů Alpina je vhodná nejen do malé domácí kuchyně, ale i k profesionálnímu použití v gastronomii. Matně černé čepele... více informací »
Sada nožů Alpina
Značka: Alpina
339 Kč
Ověřit dostupnost
Sada nožů Alpina je vhodná nejen do malé domácí kuchyně, ale i k profesionálnímu použití v gastronomii. Matně černé čepele...

Sada nožů Alpina je vhodná nejen do malé domácí kuchyně, ale i k profesionálnímu použití v gastronomii. Matně černé čepele nožů jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli s nepřilnavou antibakteriální povrchovou úpravou. Nože jsou vhodné do myčky.Sada obsahuje:- Úložný box s magnetickým zavíráním- Krájecí nůž 19,5 cm- Univerzální nůž 23 cm- Okrajovací nůž 32 cm- Nůž na pečivo 32 cm- Škrabka s keramickou čepelí Sada nožů AlpinaPro domácí i profesionální použitíKvalitní nerezové čepeleNepřilnavý antibakteriální povrchVhodné do myčky Sada nožů Alpina značky Alpina.

Sada nožů Alpina – pro domácí i profesionální použití – vhodné do myčky. nerezová ocel, polypropylen.

Tento velmi oblíbený kousek Sada nožů Alpina od dodavatele s dlouholetou historií Alpina jde sehnat v naší online nabídce za výprodejovou cenu. Právě teď za cenu 339 Kč.