Organizér ke dřezu orio

Design se snoubí s funkčností - stylový držák na umyvadlo je ideálním místem pro dekorativní uložení a sušení mycího prostředku, houbičky,... více informací »
Organizér ke dřezu orio
Značka: WENKO
389 Kč
Ověřit dostupnost
Design se snoubí s funkčností - stylový držák na umyvadlo je ideálním místem pro dekorativní uložení a sušení mycího prostředku, houbičky,...

Design se snoubí s funkčností – stylový držák na umyvadlo je ideálním místem pro dekorativní uložení a sušení mycího prostředku, houbičky, utěrky a kartáče na mytí nádobí. Praktický organizér do dřezu Orio udržuje pořádek na okraji dřezu a všechny pomůcky jsou vždy po ruce. Rozměry praktického organizéru do dřezu jsou (š x v x h): 13,5 x 10 x 7 cm, celkové rozměry jsou (š x v x h): 21 x 10,5 x 12 cm. Přehledné rozdělení držáku na nádobí vám usnadní zdlouhavé mytí nádobí: Integrovaná tyč nabízí dostatek prostoru pro sušení a ukládání utěrek. Prostředek na mytí nádobí si v nádobě najde své stálé místo. Na boční straně je dostatek úložného prostoru pro houbičky, kartáče na mytí nádobí a podobně. Chytrý organizér je vyroben z odolné nerezové oceli a má moderní matný povrch. Design doplňuje odolná základna z černého plastu (PP) Organizér ke dřezu orio značky WENKO.

Tento akční produkt Organizér ke dřezu orio od top výrobce WENKO můžete získat tady nyní za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 389 Kč.