Sada ručníků + osuška

Dárek, kterým uděláte zaručeně radost každému, to je sada ručníků a osušky s vyšitým jménem. Obdarovaný si od této chvíle svůj ručník... více informací »
Sada ručníků + osuška
Značka: Astoreo
749 Kč
Ověřit dostupnost
Dárek, kterým uděláte zaručeně radost každému, to je sada ručníků a osušky s vyšitým jménem. Obdarovaný si od této chvíle svůj ručník...

Dárek, kterým uděláte zaručeně radost každému, to je sada ručníků a osušky s vyšitým jménem. Obdarovaný si od této chvíle svůj ručník vždy snadno najde. Tato sada obsahuje dva ručníky o velikosti 50 x 70 cm a jednu osušku o velikosti 70 x 140 cm. Sadu nabízíme ve dvou barevných variantách – bílá a fialovošedá. Barva vyšívacích nití na výběr: šedá, antracitová, růžová, modrá, bílá.Personalizovaná sada obsahuje 2 ručníky a 1 osušku, všechny tři produkty s vyšitým jménem dle Vašeho přání. V případě specifických požadavků, kontaktujte, prosím, náš zákaznický servis na telefonním čísle 466 040 440. Maximální počet znaků pro vyšití je 12. Počet vyšitých znaků úměrně ovlivňuje výšku výšivky (více znaků = menší písmo). Výslednou výšku písma ovlivňuje také rozměr zvoleného ručníku. Při použití kombinace písmen s dolními dotahy (g, j, p, q, y) a horními dotahy (b, d, f, h, k, l, t) je nutné počítat s optickou změnou výšky písma. V takovém případě se celková výška výšivky měří od nejvyššího bodu písmen v horní lince po nejnižší bod písmen ve spodní lince. Tím je výsledné písmo nižší, než by tomu bylo při použití písmen pouze s horními dotahy. Doporučení: rubová strana výšivky je podložena netkanou textilií, kterou doporučujeme odstranit až po prvním vyprání. Odstraníte ji jednoduchým odtržením nebo šetrným odstřižením nůžkami. Vrchní strana výšivky je opatřena jemnou ochrannou fólií, která je snadno rozpustná ve vodě.Upozornění: na tento produkt se vzhledem k jeho úpravě na přání zákazníka nevztahuje možnost odstoupení od kupní smlouvy. Detailnější informace najdete zde.Výška nejvyššího písmene pro jednotlivé velikosti ručníků:Sada ručníků + osuška (2x 50 x 70 cm a 70 x 140 cm) – výška písma u ručníků 4 cm, u osušky 5 cmInformace o produktu:Decentní jednobarevná sada ručníků ozdobená vkusnou bordurou dodá Vaší koupelně styl. Jemný froté materiál, který dobře saje a vždy vás pohladí. Po koupeli nebo jen po umytí rukou nebo obličeje.80% bavlna, 20% polyester, 400g/m22 ručníky 50 x 70 cm a osuška 70 x 140 cm Sada ručníků + osuška značky Astoreo.

Sada ručníků + osuška – dobře saje – . 80% bavlna, 20% polyester.

Diskontní výrobek Sada ručníků + osuška od známého výrobce Astoreo seženete právě ve slevě! Nabídky od 749 Kč.