Pískoviště s lavičkami

Pískoviště s lavičkami je pro zábavu těch nejmenších to pravé. Jednoduchým odklopením horních dvou dílů vytvoříte na obou... více informací »
Pískoviště s lavičkami
Značka: Rojaplast
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Pískoviště s lavičkami je pro zábavu těch nejmenších to pravé. Jednoduchým odklopením horních dvou dílů vytvoříte na obou...

Pískoviště s lavičkami je pro zábavu těch nejmenších to pravé. Jednoduchým odklopením horních dvou dílů vytvoříte na obou protilehlých stranách lavičky, které udělají hru ještě pohodlnější. Pískoviště je vyrobené z borovicového dřeva a je impregnované. Použité dřevo vlastní certifikát FSC, který je zárukou původu z obhospodařovaného lesa s přísnými ekologickými a sociálními požadavky.Nosnost: 2 x 30 kg na lavičku. Hmotnost: 15 kg.Rozměry:Výška 20 cmŠířka 118 cmDélka 118 cm  Pískoviště s lavičkamiČtvercovéDřevo z boroviceImpregnovanéSklopný vrchní dílPraktické lavičkyCertifikát FSCDlouhá životnost Pískoviště s lavičkami značky Rojaplast.

Pískoviště s lavičkami – sklopný vrchní díl, dlouhá životnost – . dřevo.

Kvalitní a oblíbený výrobek Pískoviště s lavičkami od skvělé a známé značky Rojaplast snadno můžete získat zde teď extra výhodně! Právě lze objednat jen za 2 299 Kč.