Plážový stan

Plážový stan pro dvě osoby je skvělá ochrana před sluncem a větrem a zároveň poskytuje soukromí. Díky Pop-up funkci se... více informací »
Plážový stan
Značka: Astoreo
319 Kč
Ověřit dostupnost
Plážový stan pro dvě osoby je skvělá ochrana před sluncem a větrem a zároveň poskytuje soukromí. Díky Pop-up funkci se...

Plážový stan pro dvě osoby je skvělá ochrana před sluncem a větrem a zároveň poskytuje soukromí. Díky Pop-up funkci se rozloží zcela sám. Integrované sklolaminátové tyče poskytují plachtě potřebné napětí. Součástí balení jsou 4 dlouhé kolíky, které stan ukotví v písku pevně a bezpečně.  Díky tašce lze lehký stan pohodlně přepravovat. Materiál: 100% polyester. Rozměry: 200 x 125 x 110 cm. Hmotnost: 816 g.Plážový stanPro 2 osobyIdeální na plážOchrana před sluncem a větremPoskytuje soukromíPop-up funkce – snadné rozloženíTextilní všité dnoVnitřní konstrukce ze sklolaminátových tyčíSoučástí 4 dlouhé kolíky pro ukotveníNízká hmotnostPřenosná taškaSnadné čištěníMontážní návod Plážový stan značky Astoreo.

Plážový stan – pop-up funkce – snadné rozložení – . polyethylen.

Vynikající výrobek Plážový stan od skvělého a známého výrobce Astoreo snadno naleznete právě teď v nabídce v akci! Nabídka již od 319 Kč.
Další produkty z kategorie Ochrana proti slunci