Zahradní úložný box RATO PLUS

Zahradní úložný box RATO PLUS v imitaci ratanového výpletu je vhodný k celoročnímu používání. Jeho objemová kapacita... více informací »
Zahradní úložný box RATO PLUS
Značka: Prosperplast
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní úložný box RATO PLUS v imitaci ratanového výpletu je vhodný k celoročnímu používání. Jeho objemová kapacita...

Zahradní úložný box RATO PLUS v imitaci ratanového výpletu je vhodný k celoročnímu používání. Jeho objemová kapacita zajistí, že do něj pohodlně uložíte polstrování, přehozy, přikrývky, polštářky, hračky pro děti a další zahradní potřeby. Uchráníte je tak před deštěm, prachem a přímým sluncem. Box je díky kolečkům snadno přemístitelný. Je vyrobený z lehkého, odolného plastu a nevyžaduje konzervování. Snadno ho opatříte i visacím zámkem, pro ještě větší zabezpečení. Snadno ho sestavíte, protože jednotlivé části do sebe cvaknutím zapadnou.
Objem: 290 l. Rozměry: délka 114 cm, šířka 47 cm, výška 59,5 cm.
Praktický a lehký
Kolečka pro snadné přemisťování
Pro snadné uložení podušek, dek, přehozů, polštářů nebo hraček
Ochrana před nepříznivým počasím
Odolný a bezúdržbový plast
Velký úložný prostor
Možnost uzamčení Zahradní úložný box RATO PLUS značky Prosperplast.

Zahradní úložný box RATO PLUS – k celoročnímu používání, velká objemová kapacita, pro bezpečné uložení polstrů, podušek, přikrývek, hraček, polštářků nebo hraček, ochrání před deštěm, prachem a sluncem, kolečka pro snadné přemisťování, lehký a odolný plast, bez složité údržby, poutko pro visací zámek – . plast.

Tento levný výrobek Zahradní úložný box RATO PLUS od značky s dobrým jménem Prosperplast je k dispozici aktuálně za rozumné peníze! Aktuálně stojí u nás 1 299 Kč.