Žehlící podložka Wenko

Velmi oblíbený produkt Žehlící podložka Wenko originál od značky Wenko můžete najít zde teď právě se slevou! Teď za akční cenu 579 Kč. EAN: 4008838310731
Žehlící podložka Wenko
Značka: WENKO
579 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Žehlení může být i radostné. Žehlící podložka Wenko dělá svým materiálem a provedením všechno proto, abyste si konečně přestali dělat vrásky z neoblíbené činnosti. Je vhodná na každý stůl. S použitím podložky zkrátíte čas žehlení a navíc bude prádlo skvěle vyžehlené. Podložka je z vysoce kvalitních materiálů složená z 5 vrstev s 6 mm polstrováním a speciálními vlastnostmi, které žehlení velmi usnadňují a zefektivňují.Vrstva č. 1 je vrchní část ze 100% bavlny. Oblečení na této husté a odolné látce neklouže. Výsledkem je žehlení bez záhybů.Vrstva č. 2 je pěnové polstrování (2 mm), které zajišťuje žehlení bez záhybů a k oděvům je velmi šetrné.Vrstva č. 3 je polštář z hustého moltonu, který optimálně absorbuje teplo a páru. Tím se stává vhodný i pro napařovací žehličky.Vrstva č. 4 je hliníková vrstva, která odráží teplo a v mnoha případech tak postačí vyžehlit pouze jednu stranu.Vrstva č. 5 Silná pěnová výplň (3 mm) poskytuje měkký podklad pro komfortní práci.Pára z žehličky a hliníková vrstva vytvoří vzduchový polštář, díky kterému se odráží teplo a plocha žehličky snadno klouže po povrchu. Vrchní vrstva podložky je odolná proti vodě, kterou odvádějí napařovací žehličky, a zůstává stále suchá. Podložka má díky prémiovým tkaninám dlouhou životnost a je opatřena certifikátem pro zdravotně nezávadný materiál Oeko-Tex Standard 100.Použité materiály: potah 100% bavlna, molton – 100% polyester, výplň polyuretanová pěna, mezivrstva hliník. Rozměry: 100 x 65 cm. Žehlící podložka WenkoPro žehlení na stoleVysoce kvalitní a prémiové materiályUsnadňuje a zefektivňuje žehleníŠetří čas i energiiSpeciální vlastnosti pro perfektně vyžehlené prádloCertifikace Oeko-Tex Standard 100Vyrobená v Evropě Žehlící podložka Wenko značky Wenko.

Žehlící podložka Wenko – speciální vlastnosti pro perfektně vyžehlené prádlo – zdravotně nezávadný materiál Oeko-Tex Standard 100. bavlna, hliník.