domekbytzahrada.cz

Mobilní postřikovač

Kvalitní a žádaný kus Mobilní postřikovač od dodavatele zboží Happy Green snadno můžete najít na našich stránkách teď extra výhodně. Cenově vychází na 999 Kč.
EAN: 8591522511041
Mobilní postřikovač
Popis produktu

Mobilní postřikovač je ideální k ošetření stromů a keřů na zahradě, ale velmi snadno ho využijete na mnoho dalších věcí. Protože je pojízdný a velkoobjemový, snadno s ním umyjete auto či kolo. Pokud se vám v parném létě připletou pod proud chladivé vody děti, buďte si jisti, že jim takové osvěžení udělá radost. Objem nádoby je 16 litrů a díky měkčené a výškově nastavitelné rukojeti bude snadné ho za pomocí koleček přemístit.Délka hadice: 2,5 m. Hmotnost: 3,8 kg. Rozměry: 72 x 30 x 30 cm.Mobilní postřikovačK ošetřování stromů, keřů, trávníkůVyužijete při mytí aut a kolKolečka k pojezduErgonomická, měkká rukojeť s nastavitelnou výškouVelkoobjemový 16 lPístové čerpadloHadice 2,5 mHmotnost 3,8 kg Mobilní postřikovač značky Happy Green.

Mobilní postřikovač – pístové čerpadlo, rrgonomická, měkká rukojeť s nastavitelnou výškou, kolečka k pojezdu – délka hadice: 2,5 m. plast, kov.