Postřikovací pistole s příslušenstvím

Postřikovací pistole s příslušenstvím je univerzální hlavice, kterou velmi jednoduše připevníte pomocí rychlospojek na... více informací »
Postřikovací pistole s příslušenstvím
Značka: Kinzo Garden
129 Kč
Ověřit dostupnost
Postřikovací pistole s příslušenstvím je univerzální hlavice, kterou velmi jednoduše připevníte pomocí rychlospojek na...

Postřikovací pistole s příslušenstvím je univerzální hlavice, kterou velmi jednoduše připevníte pomocí rychlospojek na jakoukoliv hadici. Hlavice má ergonomickou rukojeť s protiskluzovou úpravou. Na hlavici snadno nastavíte až 7 stříkacích poloh. Součástí balení jsou 2x připojovací části pro zahradní hadici, 1x připojovací část k vodovodu – všechny díly mají univerzální  1/2″ velikost.Materiál: odolný plast. Postřikovací pistolePro běžné hadice 1/2″Hlavice + 3 připojovací konektory7 stříkacích polohErgonomická rukojeť Postřikovací pistole s příslušenstvím značky Kinzo Garden.

Postřikovací pistole s příslušenstvím – 7 stříkacích poloh – . plast.

Tento neodolatelný produkt Postřikovací pistole s příslušenstvím od top výrobce Kinzo Garden jednoduše seženete u nás nyní skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 129 Kč.