domekbytzahrada.cz

Povlečení Detroit s potiskem pruhů, bavlna

Zajímavý produkt Povlečení Detroit s potiskem pruhů, bavlna od značky se skvělou pověstí Blancheporte jednoduše můžete pořídit právě nyní na našich stránkách v bezva akci! Stojí teď u nás 749 Kč.
EAN: 615880103
Povlečení Detroit s potiskem pruhů

Povlečené Detroit zn. Colombine s potiskem kontrastních proužků v osvěžujících barvách. Z materiálu vybraného pro svou jemnost a odolnost. Pevná a pravidelná tkanina. Kolekce se souvislým potiskem. Souprava obsahuje povlak na obdélníkový polštář a povlak na peřinu v klasickém českém rozměru. Povlak na váleček. Dále je v nabídce například povlak na přikrývku v typickém francouzském střihu do tvaru lahve pro zasunutí konce povlaku pod matraci, samostatné povlaky na polštáře nebo různé barevně sladěné typy prostěradel. Se zárukou kvality Colombine. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 60 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na 40 °C a sušit volně na vzduchu. Povlečení Detroit s potiskem pruhů, bavlna značky Blancheporte.

Povlečení Detroit s potiskem pruhů, bavlna – – . 100% přirozeně jemná a odolná bavlna, snadná údržba. Pevná a pravidelná vazba nití: 57 vláken/cm2..