Calibra Cat Premium Sterilised Salmon

Kompletní krmivo pro dospělé sterilizované kočky, s lososem v omáčce.Kapsička z lososa speciálně vyvinutá pro kastrované kočky, která dodá... více informací »
Calibra Cat Premium Sterilised Salmon
Značka: Astoreo
17 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní krmivo pro dospělé sterilizované kočky, s lososem v omáčce.Kapsička z lososa speciálně vyvinutá pro kastrované kočky, která dodá...

Kompletní krmivo pro dospělé sterilizované kočky, s lososem v omáčce.Kapsička z lososa speciálně vyvinutá pro kastrované kočky, která dodá optimální dostatek živin a zajistí udržení ideální hmotnosti.Kompletní prémiové krmivo pro kastrované kočky s masovými kousky v omáčce.Vyrobeno bez umělých barviv a konzervačních látek.Složení: Maso a výrobky živočišného původu (69% v kouscích), ryby a vedlejší výrobky z ryb (9% losos v kouscích), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky. Calibra Cat Premium Sterilised Salmon značky .

Calibra Cat Premium Sterilised Salmon – – . .

Velmi prodávaný výrobek Calibra Cat Premium Sterilised Salmon od výrobce se skvělou pověstí Astoreo máte možnost najít právě dnes za akční cenu. Nyní pořídíte za super cenu 17 Kč.