Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter

Neodolatelný výrobek Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter od dodavatele s dlouholetou historií Xiaomi jednoduše můžete sehnat nyní skutečně výhodně! Nyní za 999 Kč. EAN: 6934177712685
Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter
Značka: Xiaomi
999 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Náhradní filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter zachycuje bezpečně formaldehyd, nepříjemné pachy, bakterie, viry, prach, pyl, cigaretový kouř, částice zvířecího původu, rostlinná vlákna a jiné alergenní látky. Kvalitní třívrstvý HEPA filtr zachycuje částice s účinností až 99,97 %. Filtr je určený pro čističku Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3C. Výměna filtru je snadná a rychlá a zvládne ji každý, i méně technicky zdatný jedinec. Na výměnu filtru vás upozorní čistička vzduchu. Doporučený cyklus výměny je 3 – 6 měsíců (podle frekvence používání).Rozměry: 20,4 x 20,9 x 30,6 cm.Čističku najdete také v naší nabídce. Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA FilterOriginální příslušenstvíBezpečně zachycuje formaldehyd, nepříjemné pachy, bakterie, viry, prach, pyl, cigaretový kouř, částice zvířecího původu, rostlinná vlákna a jiné alergenní látky3fázový filtrační systémSnadná a rychlá výměnaIndikátor výměny v čističce Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter značky Xiaomi.

Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter – 3fázový filtrační systém, snadná a rychlá výměna – čističku najdete také v naší nabídce. plast.