Skytec Set ‚DJ Rookie‘ 800W, zesilovač, repro

DJ set 'DJ Rookie'zahrnuje zesilovač, pár odpovídajících reproduktorů a kabeláž. Kit může býtsnadno rozšířitelný, bude-li... více informací »
Skytec Set 'DJ Rookie' 800W
Značka: Skytec
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
DJ set 'DJ Rookie'zahrnuje zesilovač, pár odpovídajících reproduktorů a kabeláž. Kit může býtsnadno rozšířitelný, bude-li...

DJ set ‚DJ Rookie’zahrnuje zesilovač, pár odpovídajících reproduktorů a kabeláž. Kit může býtsnadno rozšířitelný, bude-li třeba.Výkon 800W pro použití na akcíchpro až 100 posluchačů.DJ set ‚DJ Rookie‘ jevhodný i pro začátečníky, kteří potřebují výkon 800W (až 100 lidí). Setkombinuje výkonný 480W zesilovač a pár skvělých reprobeden.Zesilovač dodává odpovídajícívýkon reproduktorům, které se spolu perfektně doplňují a přinášejí vašim akcímkvalitu, kterou si zaslouží. Set je ideální pro nenáročnývstup do světa DJingu.Sada je dodávána kompletní včetněkabeláže, která je také potřeba k tomu, abyste mohli rozhýbat s davy.V našem e-shopu dálenaleznete odpovídající mixpulty a duální CD-SD přehrávače a gramofony.Také Vám rádi sestavíme DJ set namíru dle vašich požadavků.

Tento žádaný produkt Skytec Set 'DJ Rookie' 800W, zesilovač, repro od značky s dlouholetou historií Skytec snadno získáte právě nyní ve slevě. Akční cena od 3 899 Kč.