domekbytzahrada.cz

Napínací jednobarevné prostěradlo, hloubka rohů 26 cm

Levný výrobek Napínací jednobarevné prostěradlo, hloubka rohů 26 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Blancheporte snadno seženete nyní za extra cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 649 Kč.
EAN: 595546090
Napínací jednobarevné prostěradlo

Žerzejové napínací prostěradlo se snadno natahuje a skvěle drží na místě. Je tu pro Vás široká škála barev a rozměrů s hloubkou rohu 26 cm pro snadnou adaptaci na všechny typy matrací. Z pružného a velmi jemného žerzeje. Vzhledem k použití barveného vlákna je garantována stálobarevnost i při častém, opakovaném praní. Mnoho barevných odstínů pro možnost výběru a mixování barev. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 60 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na 40 °C a sušit volně na vzduchu. Rychleschnoucí, žehlení na mírný stupeň. Napínací jednobarevné prostěradlo, hloubka rohů 26 cm značky Blancheporte.

Napínací jednobarevné prostěradlo, hloubka rohů 26 cm – – . Žerzej 100% přírodní bavlna (130g/m2) pro Váš zdravý komfort..