Vyčesávací rukavice na srst

Vyčesávací rukavice na srst je báječný prostředek v každodenní péči. Je ideální pro psy, kočky, králíky a další typy... více informací »
Vyčesávací rukavice na srst
Značka: PET treatment
99 Kč
Ověřit dostupnost
Vyčesávací rukavice na srst je báječný prostředek v každodenní péči. Je ideální pro psy, kočky, králíky a další typy...

Vyčesávací rukavice na srst je báječný prostředek v každodenní péči. Je ideální pro psy, kočky, králíky a další typy zvířecí srsti. Rukavice je měkčí, než běžné kartáče. Častým používáním se pokožka zvířete masíruje, současně také prokrvuje a tím stimuluje krevní oběh. Vyčesávací část rukavice je ze silikonu a skvěle zachytí vyčesanou srst do chuchvalců, které snadno vyjmete a zlikvidujete. Silikonové hroty jsou měkké a pro zvířecí pokožku zcela nebolestivé. Povrch rukavice snadno vyčistíte vodou s trochou mýdla nebo saponátu. Rukavice má univerzální velikost a je určena pro pravou ruku.Materiál: textil, silikon. Rozměry: 23 x 5 x 16 cm. Hmotnost: 75 g. Vyčesávací rukavice na srstPro každodenní péči zvířecí srstMěkké silikonové hrotyPříjemné nebolestivé vyčesáváníUniverzální velikostPro pravou rukuSnadná údržba Vyčesávací rukavice na srst značky PET treatment.

Vyčesávací rukavice na srst – měkké silikonové hroty – . TPR, Polyester.

Levný produkt Vyčesávací rukavice na srst od značky PET treatment jednoduše můžete získat ještě dnes za výprodejovou cenu! Nyní nakoupíte za 99 Kč.
Další produkty z kategorie Hygiena a kosmetika
Další produkty od výrobce PET treatment