Květináč s nůžkami LIMES DUBLO 25 cm

Pěstování bylinek v kuchyni za oknem je právě nyní ta nejsnadnější věc. Dvojitý květináč s nůžkami LIMES DUBLO 25 cm... více informací »
Květináč s nůžkami LIMES DUBLO 25 cm
Značka: Prosperplast
129 Kč
Ověřit dostupnost
Pěstování bylinek v kuchyni za oknem je právě nyní ta nejsnadnější věc. Dvojitý květináč s nůžkami LIMES DUBLO 25 cm...

Pěstování bylinek v kuchyni za oknem je právě nyní ta nejsnadnější věc. Dvojitý květináč s nůžkami LIMES DUBLO 25 cm umožňuje v propojených nádobách pěstovat více druhů bylinek najednou. Součástí květináče jsou nůžky se speciální trojitou čepelí, které mají své místo v úchytu a proto je budete mít vždy po ruce. Květináč je vhodný do exteriérů, ale i na balkóny, terasy a venkovní parapety.Materiál: kvalitní odolný plast. Rozměry: šířka 12 cm, délka 25 cm, výška 12 cm. Objem: 2,3 l. Hmotnost: 185 g. Květináč s nůžkamiDvojitý květináčPro pěstování více druhů bylinekÚchyt pro nůžkyNůžky s trojitou čepelí součástíOdolný materiálPro vnitřní i venkovní použitíObjem: 2,3 l Květináč s nůžkami LIMES DUBLO 25 cm značky Prosperplast.

Květináč s nůžkami LIMES DUBLO 25 cm – odolný materiál, nůžky s trojitou čepelí – . plast.

Často hledaný produkt Květináč s nůžkami LIMES DUBLO 25 cm od známého dodavatele Prosperplast pohodlně pořídíte tady nyní levně! Cenově vychází na 129 Kč.