Závěsná polička s lištou Wenko

Tento levný výrobek Závěsná polička s lištou Wenko od odblíbeného výrobce Wenko jednoduše můžete pořídit tady teď skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 1 059 Kč. EAN: 4008838217801
Závěsná polička s lištou Wenko
Značka: WENKO
1 059 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Závěsná polička Wenko s lištou pro kuchyňské náčiní je skvělý prostředek, jak jednoduše vaší kuchyni přidat úložné místo bez složité montáže. Je vyrobená z vysoce kvalitní broušené oceli a bambusové základny. Součástí balení je montážní sada včetně šroubů a hmoždinek. Poličku však můžete jednoduše připevnit i bez vrtání, s pomocí připevňovací sady Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, které najdete v naší nabídce.Materiál: poniklovaný kov, bambus. Rozměry: 8 x 5,5 x 40 cm. Závěsná polička WenkoLišta k zavěšení kuchyňského náčiníIdeální pro láhve, kořenky, dózySnadná montáž pomocí přiložených šroubků a hmoždinekAlternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-LocAlternativní připevňovací sady naleznete v naší nabídceBroušený poniklovaný kov a bambus Závěsná polička s lištou Wenko značky Wenko.

Závěsná polička s lištou Wenko – snadná montáž pomocí přiložených šroubků a hmoždinek – alternativní montáž bez vrtání připevňovacími sadami Vacuum-Loc nebo Turbo-Loc, alternativní připevňovací sady naleznete v naší nabídce. poniklovaný kov, bambus.