Mísy Alpina sada 4 ks

Mísy Alpina sada 4 ks najdou v kuchyni vždy uplatnění. Jsou vyrobené z robustního a odolného plastu. Jsou vybavené velmi... více informací »
Mísy Alpina sada 4 ks
Značka: Alpina
199 Kč
Ověřit dostupnost
Mísy Alpina sada 4 ks najdou v kuchyni vždy uplatnění. Jsou vyrobené z robustního a odolného plastu. Jsou vybavené velmi...

Mísy Alpina sada 4 ks najdou v kuchyni vždy uplatnění. Jsou vyrobené z robustního a odolného plastu. Jsou vybavené velmi praktickým úchytem a vylévacím hrdlem. Mísy do sebe svou velikostí úhledně zapadají a nezaberou tak při ukládání žádné místo. Dno je opatřené protiskluzovým kroužkem pro větší stabilitu. Jsou vhodné do mikrovlnné trouby a do myčky.Objem: 1,2 l, 1,65 l, 2,4 l, 3 l.Mísy Alpina sada 4 ksPraktické úchytyVylévací hrdloProtiskluzové dnoSnadné skladováníVhodné do mikrovlnné trouby a do myčky Mísy Alpina sada 4 ks značky Alpina.

Mísy Alpina sada 4 ks – vylévací hrdlo, protiskluzové dno – vhodné do mikrovlnné trouby a do myčky. polypropylen, silikon.

Velmi prodávaný produkt Mísy Alpina sada 4 ks pocházející od značky Alpina máte možnost získat aktuálně na našich stránkách skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 199 Kč.