Samonafukovací cestovní termo polštář

Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na... více informací »
Samonafukovací cestovní termo polštář
Značka: WENKO
259 Kč
Ověřit dostupnost
Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na...

Samonafukovací polštář pro maximální pohodlí při venkovním posezení. Studené, tvrdé lavičky a sedadla na stadionu, na festivalech pod širým nebem, na hřištích nejsou pouze nepříjemné, ale také ne úplně zdravé. Polštář je super lehký (bez sáčku 143 g, s 157g) a díky své malé velikosti balení (cca 30 x 7,5 x 7,5 cm – sedací část cca 37 x 28,5x 3,5 cm) i super skladný. Vybalte, otočte ventil, počkejte krátkou dobu, zavřete ventil – a polštář je připraven k použití. Odolný vnější materiál (100% polyester) se snadno čistí vlhkým hadříkem. Samonafukovací cestovní termo polštář značky WENKO.

Vynikající výrobek Samonafukovací cestovní termo polštář od známé společnosti WENKO jednoduše můžete pořídit právě dnes za rozumné peníze! Aktuálně stojí u nás 259 Kč.