Diamantové malování dům se zahradou

Tento magický obraz si můžete sami vytvořit barevnými kamínky. Kamínky jsou rozdělené do sáčků a opatřeny kódem. Plátno zase obsahuje legendu... více informací »
Diamantové malování dům se zahradou
Značka: Weltbild
399 Kč
Ověřit dostupnost
Tento magický obraz si můžete sami vytvořit barevnými kamínky. Kamínky jsou rozdělené do sáčků a opatřeny kódem. Plátno zase obsahuje legendu...

Tento magický obraz si můžete sami vytvořit barevnými kamínky. Kamínky jsou rozdělené do sáčků a opatřeny kódem. Plátno zase obsahuje legendu právě s kódy, ke kterým jsou přirazeny kamínky. Plátno má na sobě písmena a číslice, na které se aplikují čtvercové kamínky. Hotový obraz můžete zarámovat a vyvěsit u vás doma. Umělecké dílo tak bude sloužit jako bytová dekorace. Používejte přiložené speciální pinzety, pomocí kterých lze umělé kameny snadno uchopit. Sada obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli ihned začít pracovat. Plátno na dřevěném rámu – 30×60 cm Diamantové malování dům se zahradou značky Weltbild.

Tento diskontní produkt Diamantové malování dům se zahradou od značky s dlouholetou tradicí Weltbild pohodlně nakoupíte zrovna dneska za akční cenu. V akci za cenu 399 Kč.