Elektrický gril SENCOR SBG 106BK

Stolní elektrický gril SENCOR SBG 106BK je lehký, snadno přenosný a proto vhodný pro celoroční grilování uvnitř i venku.... více informací »
Elektrický gril SENCOR SBG 106BK
Značka: Sencor
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní elektrický gril SENCOR SBG 106BK je lehký, snadno přenosný a proto vhodný pro celoroční grilování uvnitř i venku....

Stolní elektrický gril SENCOR SBG 106BK je lehký, snadno přenosný a proto vhodný pro celoroční grilování uvnitř i venku. Dokonale splňuje podmínky zdravého grilování bez přidaného oleje. Regulace teploty se světelnou indikací je automatická (100 – 220 °C). Pro udržení teploty (60 °C) slouží funkce Keep Warm. Grilovací plocha je kombinovaná a opatřená nepřilnavým povrchem. Rovná část slouží pro grilování zeleniny, vajíček, slaniny, topinek, bramboráků, lívanců apod. Žebrovaná část je vhodná pro grilování steaků, ryb, uzenin aj. Olej z pokrmů odkapává do vyjímatelné misky s kapacitou 350 ml. Rukojeti jsou po obou stranách tepelně izolované a gril se tak snadno přenáší. Údržba grilu je velmi jednoduchá a postačí k ní pouze papírové ubrousky nebo vlhký hadřík.Rozměry: bez termostatu šířka 59,6 cm, hloubka 34,4 cm, výška 7,4 cm; včetně termostatu šířka 65,4 cm, hloubka 34,4 cm, výška 8,3 cm; grilovací plocha 47 x 31 cm. Hmotnost: 3,1 kg.Elektrický gril SENCORStolní provedeníK celoročnímu grilování uvnitř i venkuLehký a snadno přenosnýZdravé grilování bez tukuKombinovaná grilovací plocha pro různé druhy potravinVelká grilovací plocha s nepřilnavým povrchemVyjímatelná miska na olejOtočný plynule regulovatelný termostatAutomatická regulace teploty (100 -220 °C)Funkce Keep Warm (60 °C) pro udržení teplotyTepelně izolované rukojetiProtiskluzové nožkyOdpojitelný síťový kabel s termostatemSnadné skladováníOchrana proti přehřátíPříkon 2300 WDélky přívodního kabelu 1 mNapětí 220 – 240 V, 50 HzJednoduchá údržba Elektrický gril SENCOR SBG 106BK značky Sencor.

Elektrický gril SENCOR SBG 106BK – nepřilnavé vyjímatelné grilovací desky, protiskluzové nožky, jednoduchá údržba – délky přívodního kabelu 1 m. kov, plast.

Tento kvalitní a levný produkt Elektrický gril SENCOR SBG 106BK od dodavatele s dobrým jménem Sencor máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách výhodně. Nabídky již od 1 399 Kč.