Dámská kožená peněženka Sendy Ina

Nejprodávanější kousek Dámská kožená peněženka Sendy Ina od odblíbeného výrobce Lorenti jednoduše naleznete tady a teď za výhodné peníze! Ve skvělé akci za 529 Kč. EAN: 5903051030192
Dámská kožená peněženka Sendy Ina
Značka: Lorenti
529 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Slyšeli jste už o bezpečných peněženkách, které dokážou platební karty ochránit před krádeží digitálních dat? Dámská kožená peněženka Sendy Ina vypadá jako běžná, elegantní peněženka, ale je vybavena navíc speciální zastavovací membránou RFID proti skimmingu  (krádeži digitálních dat). Peněženka Sendy Ina takovému podvodnému jednání snadno zabrání. Tato chytrá technologie slouží k odstínění elektromagnetických vln a zabrání možnému nežádoucímu zkopírování dat z vaší karty. Peněženka je ušitá z vysoce kvalitní lakované kůže a uvnitř najdete mnoho místa. Uzavírá se na patent. Dvojitá přihrádka na mince má kovové zapínání na sponu. Uvnitř jsou 2 přihrádky na bankovky, 3 přihrádky na větší doklady a 3 kapsičky na karty. Peněženku dodáváme v dárkovém balení.Materiál: přírodní lakovaná kůže. Rozměry: 8 x 12 x 3 cm.Co je skimming?Téměř všechny karty již obsahují RFID čip, díky kterému můžete provádět bezkontaktní platby. Tento čip obsahuje přístupové informace k vašemu účtu, které by mohl náhodný zloděj se skimovacím zařízením jednoduše přečíst. To může nepozorovaně provést ve veřejných dopravních prostředcích nebo tam, kde se k vám může přiblížit. Aniž by peněženku fyzicky držel v ruce, jeho zařízení přečte všechny údaje z karty. Odcizené peníze z účtu sice nebývají velké, protože při vyšších částkách je nutné zadat PIN, ale ztracené stokorunové částky zamrzí. Před touto hrozbou vás spolehlivě ochrání speciální membrána RFID uvnitř peněženky. Dámská peněženka Sendy InaVysoce kvalitní lakovaná kůžeElegantní provedeníSpeciální technologie RFID chrání platební karty uvnitř (proti krádeži digitálních dat)Zavírání na patent 2 přihrádky na mince se zapínáním na sponuUvnitř přihrádka na bankovky, přihrádky na doklady a karty Dámská kožená peněženka Sendy Ina značky Lorenti.

Dámská kožená peněženka Sendy Ina – speciální technologie RFID chrání platební karty uvnitř (proti krádeži digitálních dat), 2 přihrádky na mince se zapínáním na sponu – . kůže.