Salátový set 1 + 4

Skvělá sada na zeleninové a ovocné saláty, pomazánky, dipy, chipsy a jiné pochutiny. Praktickou sadu misek využijete v každé domácnosti a báječně... více informací »
Salátový set 1 + 4
Značka: Astoreo
199 Kč
Ověřit dostupnost
Skvělá sada na zeleninové a ovocné saláty, pomazánky, dipy, chipsy a jiné pochutiny. Praktickou sadu misek využijete v každé domácnosti a báječně...

Skvělá sada na zeleninové a ovocné saláty, pomazánky, dipy, chipsy a jiné pochutiny. Praktickou sadu misek využijete v každé domácnosti a báječně se hodí i pro zahradní stolování.Misky jsou stohovatelné a tím ušetříte místo při jejich uskladněníSoučástí velké mísy je průhledné víko, díky kterému potraviny neosychají a zůstávají dlouho čerstvéVhodné do myčkyVýrobek není vhodný do mikrovlnné troubyVyrobeno ze zdravotně nezávadného plast Sada obsahuje:1 ks velké salátové mísy s víkem o objemu 4,5 l4 ks malých misek o objemu 0,75 l  Salátový set 1 + 4 značky Astoreo.

Salátový set 1 + 4 – – není vhodný do mikrovlnné trouby. plast.

Tento exkluzivní výrobek Salátový set 1 + 4 od společnosti se zárukou kvality Astoreo jednoduše můžete sehnat právě nyní na našich stránkách opravdu levně! Výhodně teď u nás za 199 Kč.