Skládací hliníkové lehátko Bali

Kvalitní a levný kus Skládací hliníkové lehátko Bali pocházející od značky Doppler snadno pořídíte zde skutečně výhodně! Cena již od 3 490 Kč. EAN: 9003034265996
Skládací hliníkové lehátko Bali
Značka: Doppler
3 490 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Užijte si odpočinek s naším zahradním lehátkem Bali. Zahradní lehátko má stabilní zpevněnou hliníkovou konstrukci v šedé barvě.  Výplet lehátka je vyroben z vysoce kvalitní umělé textilie, je nenáročné na údržbu a odolné povětrnostním vlivům. Díky tomu zaručuje dlouhou životnost a stálobarevnost. Polohovatelná opěrka je vybavena 7stupňovým polohovacím systémem. Zahradní lehátko má jednoduchý rozkládací systém a lze ho jednoduše rozložit a složit. Ve složeném stavu se lehátko dobře skladuje.Nosnost zahradního lehátka je 120 kg.Vlastnosti zahradního lehátka Bali: 56 x h: 115 /190 x v: 34 cm Výška opěrky: 73 cm Výška sezení: 34,5 cm Skládací hliníkové lehátko Bali značky Doppler.

Skládací hliníkové lehátko Bali – nenáročné na údržbu, odolné povětrnostním vlivům, dlouhá životnost, stálobarevnost, 7stupňový polohovací systém – . hliníková konstrukce, výplet z umělé textilie.