Solární závěsná dekorace orient, měděná

Tak krásná jako z pohádky 1000 a jedna nocí. Jednoduše zavěste tuto solární dekoraci v měděném vzhledu na místo s dostatkem světla a vyčkejte na... více informací »
Solární závěsná dekorace orient
Značka: Weltbild
399 Kč
Ověřit dostupnost
Tak krásná jako z pohádky 1000 a jedna nocí. Jednoduše zavěste tuto solární dekoraci v měděném vzhledu na místo s dostatkem světla a vyčkejte na...

Tak krásná jako z pohádky 1000 a jedna nocí. Jednoduše zavěste tuto solární dekoraci v měděném vzhledu na místo s dostatkem světla a vyčkejte na setmění. Jakoby kouzlem září uvnitř kovové lucerny ve tvaru slzy teplá světla a vytvářejí tak nádhernou světelnou atmosféru. Světlo, které svítí přes jemné umělecké otvory, vytváří hru světla na okolní stěny. I přes den je dekorace krásným poutačem. V orientálním a starožitném vzhledu. Osvětleno 10 teplými bílými LED. Doplňující rozměry: délka zavěšení 20 cm. Solární závěsná dekorace orient, měděná značky Weltbild.

Tento zlevněný výrobek Solární závěsná dekorace orient, měděná s osvědčenou značkou Weltbild jednoduše seženete teď ve výprodejové akci. Teď v akci 399 Kč.