Spanjaard Easy cook slunečnicový olej ve spreji 300 ml

Exkluzivní produkt Spanjaard Easy cook slunečnicový olej ve spreji 300 ml od oblíbené značky Spanjaard snadno získáte právě teď za akční cenu! Akční ceny již od 169 Kč. EAN: 8595041602013
Spanjaard Easy cook slunečnicový olej ve spreji 300 ml
Značka: Spanjaard
169 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Slunečnicový olej ve spreji

Slunečnicový olej v aerosolu pro snadné uvolnění pokrmů z forem, plechů a roštů. Nedovolí, aby se potraviny přilepily a připálily. Předchází náročnému čištění zahradních grilů včetně nástrojů, které přichází s pokrmem do styku během grilování.

Olej ve spreji EASY COOK – výhody:

  •  nahrazuje tradiční vymazání 
  • výrazně ulehčí vyklopení pudinků a dortů z formy 
  • potraviny se nepřilepí a nepřipálí 
  • velmi snadná aplikace na jakoukoli formu nebo gril

Olej EASY COOK má jemné aroma, obsahuje pouze nejkvalitnější rostlinný olej a chuťové přísady. Odpovídá zásadám zdravé výživy (0% cholesterolu, sodíku, konzervačních látek).

Ideální na pečení, grilování, vaření, smažení. 
Při pečení nahrazuje tradiční vymazávání plechů a forem, při grilování lze aplikovat jak na plát tak na jehlice a všechny ostatní součásti grilu, při vaření – na puding, mléko, ale i rýži, těstoviny, kaše atd. Smažení – nanesete-li olej EASY COOK na pánev ještě před smažením, silně zapečená místa Vám již nebudou způsobovat vrásky. Olej EASY COOK Vám umožní smažit na obyčejné pánvi jako na nejdražším nádobí.
Vhodný pro klasické i mikrovlnné trouby.

Objem: 300 ml