Electronic-Star Grönland Deluxe, DJ PA set White Star Series, 800 W

Je vyzbrojený množstvím kvalitních komponentů - 1 zesilovač, 2 reproduktory a 2 mikrofony, aby dokázal zajistit ozvučení menších... více informací »
Electronic-Star Grönland Deluxe
4 979 Kč
Ověřit dostupnost
Je vyzbrojený množstvím kvalitních komponentů - 1 zesilovač, 2 reproduktory a 2 mikrofony, aby dokázal zajistit ozvučení menších...

Je vyzbrojený množstvím kvalitních komponentů – 1 zesilovač, 2 reproduktory a 2 mikrofony, aby dokázal zajistit ozvučení menších a středně velkých akcí.Snadná instalace a obsluha.Výkon 800 W na profesionální ozvučování akcí pro až 150 osob.“White Star Series“ je typická jedinečným designem s mírně extravagantní bílou barvou, díky čemuž se bez problémů hodí do barů, podniků, na svatby apod.I technicky je tato kolekce výjimečná pro svou výdrž a typické zvukové vlastnosti.Pomocí komponentů zahrnutých v setu můžete adekvátně ozvučit pódiové diskuse, vystoupení, módní přehlídky a oslavy či festivaly.Výkonný, zvukově stabilní PA zesilovač a oba PA reproduktory jsou navzájem perfektně sladěné a Vaší akci dodají ten správný šmrnc.Set je dodáván včetně 2 mikrofonů a kompletní sady kabelů, takže ho stačí už jen připojit a zapnout.Díky svému designu a došeda přecházejícímu bílému zbarvení se set hodí pro použití i v serióznějších kontextech.Tyto jednotlivé komponenty z kolekce „White Star Series“, a i další příslušenství, najdete v našem e-shopu.

Tento kvalitní a levný produkt Electronic-Star Grönland Deluxe, DJ PA set White Star Series, 800 W od skvělé značky Electronic-Star jde nakoupit nyní za příznivou cenu. Nyní nakoupíte za 4 979 Kč.