Stojan na oblečení Alpina

Stojan na oblečení Alpina je šikovný pomocník do všech domácností. Tyče velmi jednoduše nastavíte do výšky podle potřeby od... více informací »
Stojan na oblečení Alpina
Značka: Alpina
459 Kč
Ověřit dostupnost
Stojan na oblečení Alpina je šikovný pomocník do všech domácností. Tyče velmi jednoduše nastavíte do výšky podle potřeby od...

Stojan na oblečení Alpina je šikovný pomocník do všech domácností. Tyče velmi jednoduše nastavíte do výšky podle potřeby od 93 cm do 158 cm. Díky 4 kolečkům ho pohodlně kamkoliv přemístíte. Kolečka s aretací snadno zabrzdíte tak, aby stojan zůstal bezpečně na místě. Stojan je vybavený také úložným prostorem na obuv nebo krabice. Základna stojanu je vyrobená z velmi odolného polypropylenu. Tyče jsou z nerezové oceli.Rozměry: šířka 78 cm, hloubka 41 cm. Maximální nosnost: 20 kg.Stojan na oblečení4 kolečka s aretacíVýškově nastavitelná tyč Stojan na oblečení Alpina značky Alpina.

Stojan na oblečení Alpina – 4 kolečka s aretací, výškově nastavitelná tyč – . nerezová ocel, MT, polypropylen.

Tento velmi žádaný produkt Stojan na oblečení Alpina od dodavatele kvalitních produktů Alpina snadno pořídíte zde nyní za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 459 Kč.