Teleskopický šatní stojan WENKO

Teleskopický šatní stojan WENKO využijete v každé místnosti. Teleskopické tyče jsou vysouvací nejen na výšku (165 – 300 cm), ale i na šířku... více informací »
Teleskopický šatní stojan WENKO
Značka: WENKO
999 Kč
Ověřit dostupnost
Teleskopický šatní stojan WENKO využijete v každé místnosti. Teleskopické tyče jsou vysouvací nejen na výšku (165 – 300 cm), ale i na šířku...

Teleskopický šatní stojan WENKO využijete v každé místnosti. Teleskopické tyče jsou vysouvací nejen na výšku (165 – 300 cm), ale i na šířku (75 – 120 cm). Sami si tak určíte šířku regálu a výšku přizpůsobíte výšce místnosti. Nastavitelné tyče se snadno upnou mezi podlahu a strop a instalace se tak obejde bez vrtání, šroubování nebo lepení. Pro šaty jsou k dispozici dvě tyče nad sebou, každá o nosnosti 20 kg. Balení obsahuje háček pro vysoko pověšená a hůře dostupná ramínka s oděvy. Stejně rychlá a jednoduchá jako instalace je i demontáž stojanu. Materiál: nerezová ocel, polypropylen. Rozměry: 75 -120 cm x 165 – 300 x 11 cm. Vyrobila německá společnost Wenko.Obsah balení: 2 stropní tyče, 2 tyče pro ramínka, háček.Teleskopický šatní stojanUniverzální a flexibilníInstalace bez vrtání a lepeníPro každou místnostPřizpůsobení výšky a šířky stojanu2 tyče pro ramínkaHáček pro nedostupná ramínka Teleskopický šatní stojan WENKO značky Wenko.

Teleskopický šatní stojan WENKO – teleskopický, flexibilní, instalace bez vrtání a lepení, přizpůsobení výšky a šířky – . ocel, polypropylen.

Výjimečný výrobek Teleskopický šatní stojan WENKO od známé kvalitní značky Wenko naleznete online opravdu výhodně. Ve skvělé akci za 999 Kč.