Květináč stojanový

Květináč stojanový v praktickém designu využívá maximum svého prostoru. Stane se skvělým doplňkem vašeho balkónu, terasy nebo... více informací »
Květináč stojanový
Značka: Rojaplast
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Květináč stojanový v praktickém designu využívá maximum svého prostoru. Stane se skvělým doplňkem vašeho balkónu, terasy nebo...

Květináč stojanový v praktickém designu využívá maximum svého prostoru. Stane se skvělým doplňkem vašeho balkónu, terasy nebo zahrady. Součástí balení jsou 4 plastové květináče o vnitřním rozměru 47 x 15 cm. Použité borovicové dřevo vlastní certifikát FSC, který je zárukou původu z obhospodařovaného lesa s přísnými ekologickými a sociálními požadavky.Hmotnost: 12 kg.Rozměry:Výška 125 cmŠířka 55 cmHloubka 40 cm  Květináč stojanovýBorovicové dřevoPraktický designDokonalý doplněk balkónů, teras a zahradSoučástí balení 4 vnitřní plastové květináčeCertifikát FSCHmotnost 12 kg Květináč stojanový značky Rojaplast.

Květináč stojanový – schůdkový, praktický design – certifikát FSC. dřevo.

Zajímavý výrobek Květináč stojanový od našeho předního výrobce Rojaplast máte možnost nakoupit teď výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 499 Kč.