Auna CM001B studiový mikrofon černý, nástroje, XLR

Studiový mikrofon AunaCM001B je profesionální kondenzátorový mikrofon.Díky vysoké citlivosti, nízkému vlastnímu šumu a... více informací »
Auna CM001B studiový mikrofon černý
Značka: Auna
1 909 Kč
Ověřit dostupnost
Studiový mikrofon AunaCM001B je profesionální kondenzátorový mikrofon.Díky vysoké citlivosti, nízkému vlastnímu šumu a...

Studiový mikrofon AunaCM001B je profesionální kondenzátorový mikrofon.Díky vysoké citlivosti, nízkému vlastnímu šumu a širokému frekvenčnímu rozsahuse ideálně hodí pro jevištní vystoupení i nástrojové a pěvecké nahrávky.Profesionálnímu mikrofonu Auna je blízké i použití jako prostředek provytvoření vlastních podcastů a vlastních rádiových a rozhlasových produkcí.Především velká 32 mm kondenzátorová vložka, jejíž membrány jsou vyrobeny zezlata, a vynikající kardioidní charakteristika poskytují ideální předpoklady prostudiové produkce, domácí nahrávky a live nahrávání.Kromě toho má studiový mikrofon Auna integrovaný low cut filtr, který je možnév případě potřeby aktivovat pomocí spínače, ukrytého v konstrukci. Napájeníprobíhá přes 48 V phantom napájení.Pavouk umožňuje upevnění profesionálního mikrofonu na mikrofonní stativ s5/3″ závitem, který se umí přizpůsobit díky dodávanému adaptéru i na 5/8″závit.Robustní těžké mosazné tělo mikrofonu CM001B je extrémně odolné proti otřesům aškrábancům. Matné černé zbarvení mu dává nadčasový design. Při přepravě chránímikrofon před poškozením ochranné pouzdro.

Tento diskontní produkt Auna CM001B studiový mikrofon černý, nástroje, XLR od skvělého výrobce Auna pohodlně seženete právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. Cena již od 1 909 Kč.