Capital Sports kladkový Triceps 3 Set, 2x pochromovaná ocel, 1x nylon

Vše pod kontrolou! S adaptéry na kladku CAPITAL SPORTS Triceps 3 Set máš vždy u kladky vše pevně a bezpečně pod kontrolou.... více informací »
Capital Sports kladkový Triceps 3 Set
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Vše pod kontrolou! S adaptéry na kladku CAPITAL SPORTS Triceps 3 Set máš vždy u kladky vše pevně a bezpečně pod kontrolou....

Vše pod kontrolou! S adaptéry na kladku CAPITAL SPORTS Triceps 3 Set máš vždy u kladky vše pevně a bezpečně pod kontrolou. Pochromované rukojeti z oceli a proti roztržení odolné nylonové lano s plastovými koncovými uzávěry doplní tvůj nynější kladkostroj a rozšíří jej o různé možnosti cvičení. Rýhované plochy rukojetí poskytují mimořádně bezpečné držení, a to i při velkém hmotnostním zatížení. Zejména se zpocenýma rukama jsou zcela protiskluzové.Nejlepší uchopení na kladkové věži: S adaptéry na kladku CAPITAL SPORTS Triceps 3 Set.

Tento kvalitní a žádaný kousek Capital Sports kladkový Triceps 3 Set, 2x pochromovaná ocel, 1x nylon od dodavatele s dlouholetou historií Capital Sports jednoduše najdete momentálně v naši nabídce skutečně levně. Produkt momentálně prodáváme za 1 099 Kč.