Casa Chic Chalcot, sada 7 rámů na obrazy, 3 velikosti, obdélníkový tvar, pasparta, pravé dřevo

S jednoduchým fotorámečkem z pravého dřeva Edinburgh od Casa Chic by blumfeldt zvýrazníte vaše fotky a obrázky ve formátu na... více informací »
Casa Chic Chalcot
Značka: Casa Chic
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
S jednoduchým fotorámečkem z pravého dřeva Edinburgh od Casa Chic by blumfeldt zvýrazníte vaše fotky a obrázky ve formátu na...

S jednoduchým fotorámečkem z pravého dřeva Edinburgh od Casa Chic by blumfeldt zvýrazníte vaše fotky a obrázky ve formátu na výšku i na šířku. Vytvářejte krásné nástěnné koláže, protože Chalcot přichází přímo k vám domů v sadě 7 kusů. Přiložená pasparta ponechává výběr vhodné části obrázku na vás. Jejich široký profil dodává luxusní kontrast a skleněná přední strana chrání před prachem a nečistotami.Jednoduše ze svých fotografií, obrázků nebo uměleckých výtisků udělejte více: Fotorámečky Edinburgh od Casa Chic by Lemfeld vám to umožní.

Zlevněný produkt Casa Chic Chalcot, sada 7 rámů na obrazy, 3 velikosti, obdélníkový tvar, pasparta, pravé dřevo od výrobce s dlouholetou historií Casa Chic pohodlně nakoupíte právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Ceny od 1 099 Kč.