Nutrilove cat kapsa mix v omáčce 4×85 g

Nutrilove dušené filetky je kompletní a vyvážené krmivo pro kočky vysoké kvality.Vaše kočka si vychutná skvělou chuť bez přidaných umělých... více informací »
Nutrilove cat kapsa mix v omáčce 4x85 g
Značka: Astoreo
55 Kč
Ověřit dostupnost
Nutrilove dušené filetky je kompletní a vyvážené krmivo pro kočky vysoké kvality.Vaše kočka si vychutná skvělou chuť bez přidaných umělých...

Nutrilove dušené filetky je kompletní a vyvážené krmivo pro kočky vysoké kvality.Vaše kočka si vychutná skvělou chuť bez přidaných umělých aromat a bez přidaných konzervantů. Dušené filetky s delikátním kuřecím v omáčcesložení: maso a výrobky živočišného původu (82 % ve filetkách, z toho 8 % kuřecí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky, cukry.Dušené filetky s atlantským lososem v omáčcesložení: maso a výrobky živočišného původu (74% ve filetkách), ryby a vedlejší výrobky z ryb (8% losos ve filetkách), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky, cukry. Analytické složky: vlhkost 81 %, protein 9 %, obsah tuku 4,5 %, hrubý popel 1,9 %, hrubá vláknina 0,3 %.“ Nutrilove cat kapsa mix v omáčce 4×85 g značky .

Nutrilove cat kapsa mix v omáčce 4×85 g – – . .

Zlevněný kousek Nutrilove cat kapsa mix v omáčce 4x85 g od výrobce se skvělou pověstí Astoreo jednoduše můžete získat zde teď právě napořád výhodně! Zrovna nyní za cenu 55 Kč.