Klarstein Trifecta 3 plynová varná deska, 3 hořáky, velký, normální a pomocný hořák, sklokeramika

Plynová varná deska Trifecta 3 od Klarstein zaujme především trojúhelníkovými hořáky s mimořádně robustními litinovými... více informací »
Klarstein Trifecta 3 plynová varná deska
Značka: Klarstein
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Plynová varná deska Trifecta 3 od Klarstein zaujme především trojúhelníkovými hořáky s mimořádně robustními litinovými...

Plynová varná deska Trifecta 3 od Klarstein zaujme především trojúhelníkovými hořáky s mimořádně robustními litinovými mřížkami na hrnce. Díky trojúhelníkovým designovým hořákům vyzařuje teplo prostřednictvím vysoce koncentrovaného zdroje ohně, který při vaření zaujme svou účinností a rychlostí. Exkluzivní plynová varná deska je zasazena do elegantního sklokeramického povrchu o tloušťce 6 mm, pod kterým se nachází robustní kryt z nerezové oceli. Velký hořák o výkonu 3,2 kW ohřívá nádobí na litinovém grilu, zatímco normální hořák o výkonu 2,1 kW a přídavný hořák o výkonu 1,15 kW poskytují plný výkon. K zapálení sporáku Trifecta 3 nepotřebujete další oheň, protože plynový sporák je vybaven elektrickým zapalováním. Přívod tepla můžete pohodlně regulovat pomocí otočného knoflíku. Trojnásobně efektivní, rychlá a energeticky úsporná: plynová varná deska Trifecta 3 od Klarstein s trojúhelníkovými hořáky.

Tento zlevněný produkt Klarstein Trifecta 3 plynová varná deska, 3 hořáky, velký, normální a pomocný hořák, sklokeramika od společnosti s předním postavením na trhu Klarstein získáte v naší internetové nabídce za extra cenu. Právě teď za cenu 4 299 Kč.