Klarstein Trifecta 6 plynová varná deska, 6 hořáků, velký, normální a pomocný hořák, sklokeramika

Plynová varná deska Trifecta 6 od Klarstein zaujme především trojúhelníkovými hořáky s mimořádně robustními litinovými... více informací »
Klarstein Trifecta 6 plynová varná deska
Značka: Klarstein
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Plynová varná deska Trifecta 6 od Klarstein zaujme především trojúhelníkovými hořáky s mimořádně robustními litinovými...

Plynová varná deska Trifecta 6 od Klarstein zaujme především trojúhelníkovými hořáky s mimořádně robustními litinovými mřížkami na hrnce. Díky trojúhelníkovému designu hořáku vyzařuje teplo prostřednictvím vysoce koncentrovaného zdroje ohně, který při vaření zaujme svou účinností a rychlostí. Exkluzivní plynová varná deska je zasazena do elegantního sklokeramického povrchu o tloušťce 6 mm, pod kterým se nachází robustní kryt z nerezové oceli. Výkonný hořák o výkonu 3,2 kW ohřívá nádobí na litinové mřížce, zatímco 2 normální hořáky, každý o výkonu 2,1 kW, a 3 přídavné hořáky, každý o výkonu 1,15 kW, poskytují plný výkon. K zapálení sporáku Trifecta 6 nepotřebujete další oheň, protože plynový sporák je vybaven elektrickým zapalováním. Přívod tepla můžete pohodlně regulovat pomocí otočného knoflíku. Šestinásobně efektivní, rychlá a energeticky úsporná: plynová varná deska Trifecta 6 od Klarstein s trojúhelníkovými hořáky.

Exkluzivní výrobek Klarstein Trifecta 6 plynová varná deska, 6 hořáků, velký, normální a pomocný hořák, sklokeramika od přední společnosti Klarstein jednoduše můžete sehnat právě teď v nabídce za příznivou cenu! Teď v akci 7 299 Kč.