Led dekorační věnec podzim

Pro tolik veselých barev milujeme podzim! Zářící červená jablka a pestré bobule doplňují kontrast k pravým šiškám a listové zeleni – toto... více informací »
Led dekorační věnec podzim
Značka: Weltbild
479 Kč
Ověřit dostupnost
Pro tolik veselých barev milujeme podzim! Zářící červená jablka a pestré bobule doplňují kontrast k pravým šiškám a listové zeleni – toto...

Pro tolik veselých barev milujeme podzim! Zářící červená jablka a pestré bobule doplňují kontrast k pravým šiškám a listové zeleni – toto všechno dohromady vytváří krásný dekorační věnec. Ať už jej pověsíte na dveře, položíte na stůl (například se svíčkou ve středu) nebo necháte opřený o stěnu – tento věnec inspirovaný podzimem je všestranný a na pohled velmi krásný. Díky provozu na baterie můžete věnec libovolně dekorovat – nepotřebujete poblíž elektrickou zásuvku. Ve večerních hodinách věnec krásně svítí díky 10 teplým bílým LED diodám. Ale také bez osvětlení vypadá věnec naprosto skvěle. Věnec je jemně zdobený umělými jablky a bobulemi v podzimním vzhledu, pravými šiškami a textilní zelení, přírodní vzhled, pečlivě aranžováno, osvětleno 10 teplými bílými LED diodami, základ věnce z lehkého plastu, očko na zavěšení z juty, decentní box na baterie s ON/OFF. Led dekorační věnec podzim značky Weltbild.

Tento exkluzivní kus Led dekorační věnec podzim od populární značky Weltbild můžete najít zde teď za akční cenu. Nyní za akční cenu 479 Kč.